Χάλκινο μετάλλιο για τον Σιατιστινό, Νίκο Ντιό αθλητή του Taekwondo στο Πανελλήνιο Κύπελλο «Κωνσταντίνος Θωμαΐδης»! (φωτο)

Πρώτη μέρα σήμερα στο Πανελλήνιο Κύπελλο "Κωνσταντίνος Θωμαϊδης" που διεξάγετε στην Χαλίκιδα ο σύλλογος Taekwondo του Σπάρτακου Κοζάνης κατέκτησε 2 χάλκινα μετάλλια με 2 αθλητές!

Ο Σιατιστινός Ντιός Νικόλαος έπρεπε να ήταν στον τελικό αφού ηττήθηκε στον ημιτελικό άδικα...

Ο Παπαδόπουλος Νικόλαος μετά από έναν συγκλονιστικό ημιτελικό γεμάτο με ανατροπές ηττήθηκε κυριολεκτικά στα τελευταία δευτερόλεπτα ενώ είχε το προβάδισμα.

Και οι δύο αθλητές που κέρδισαν αργότερα πήραν και την κατηγορία!!!