ΓΣ Σιάτιστας: Μια νίκη και μια ήττα το Σαββατοκύριακο

Μια νίκη και μια ήττα ο απολογισμός των αγώνων των τμημάτων του Γυμναστικού το Σαββατοκύριακο 7-8/03/2020!!!

Το παιδικό τμήμα έκλεισε επιτυχημένα τις αγωνιστικές του υποχρεώσεις για τη φετινή αγωνιστική περίοδο με νίκη απέναντι στον Αριστοτέλη Φλώρινας με σκορ 71-49!!!

Το ανδρικό τμήμα του Γυμναστικού το πάλεψε στο πρώτο ημίχρονο με το Άργος, αλλά ηττήθηκε με σκορ 51-77, με τους παίχτες του Άργους να είναι πλήρως εύστοχοι στα τρίποντα!

Τα δεκάλεπτα του αγώνα: Α 11-22, Β 24-37, Γ 31-61, Δ 51-77
Οι πόντοι των παιχτών: Φώτης Χρήστος, Ταφαρλης 9(3), Ρεπας Χρήστος 9(1), Μπουνοβας 3(1), Γεωργακας 6(2), Φώτης Βασίλης 2, Βαγιατης-Κανδυλης 7, Μπουντουρασας 8(1), Στεργίου 4, Κατσιανης 3

Επόμενη αγωνιστική για το ανδρικό εκτός έδρας με τον Ηρακλή Κοζάνης που καιγεται να μείνει στη κατηγορία!