Αρχική σελίδαΣιάτισταΠρωτοχρονιάτικες Ευχές από την ενορία Αγίου Δημητρίου Σιάτιστας Ορθοδοξία Σιάτιστα Πρωτοχρονιάτικες Ευχές από την ενορία Αγίου Δημητρίου Σιάτιστας siatista Ιανουαρίου 01, 2019 Πρωτοχρονιάτικες Ευχές από την ενορία Αγίου Δημητρίου Σιάτιστας H γέννηση του Χριστού ας σημάνει την αρχή για μια καλύτερη ζωή και το 2019 ας είναι μια χρονιά γεμάτη υγεία, χαρά, πίστη, ελπίδα και αγάπη για όλους μας. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Aπό την φωνή της Σιάτιστας Siatista-Info Ορθοδοξία Σιάτιστα Νεότερη Παλαιότερη