![](https://www.amna.gr/photos/201801/w16-150652%CE%96%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CF%8C%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%BF%CF%82.jpg)
Στα πλαίσια πολιτικής εξόρμησης των κομματικών οργανώσεων του ΚΚΕ με σκοπό την ενημέρωση των εργαζομένων για τις πολιτικές και διεθνείς εξελίξεις την Παρασκευή 2 Φεβρουαρίου 2018 ο Ευρωβουλευτής του Κόμματος Ζαριανόπουλος Σωτήρης θα περιοδεύσει σε χώρους δουλειάς της ΔΕΗ Α.Ε.
Πιο συγκεκριμένα:
8:00π.μ - Στο συνεργείο μηχανημάτων του ορυχείου Βορείου Πεδίου.
10:00π.μ - Στο μηχανουργείο του ορυχείου Βορείου Πεδίου.
12:00m. - Στο εστιατόριο του ΑΗΣ Αγίου Δημητρίου.