Hot Widget

Ά ΕΠΣ Κοζάνης: Ο Μακεδονικός Σιάτιστας συνέτριψε με 7- 1 τον Κρόκο! (φωτο-βίντεο)

Ισοπεδωτικός ήταν ο Μακεδονικός Σιάτιστας που με μία μεγαλοπρεπή εμφάνιση μετά το 65ο λεπτό φιλοδώρησε με επτά τέρματα το ανήμπορο να αντιδράσει ΑΟ Κρόκου!

Ήταν το τελευταίο παιχνίδι για τον Μακεδονικό Σιάτιστας λίγο πριν τα μπαράζ στο πρωτάθλημα της Ά ΕΠΣ Κοζάνης!

Τα γκολ πέτυχαν, 4 Παπουτσίδης και από ένα, Καλογιαννίδης, Μπατσής Β. και  Αγκάστρα.

Η απόκρουση του αγώνα από τον τερματοφύλακα του Μακεδονικού Σιάτιστας Καραγιώργου στο 63ο λεπτό... είπε όχι στο 2-2 με τρομερή επέμβαση! (Δείτε το βίντεο)

Μακεδονικός Σιάτιστας: (Σιαπανίδης-Ιωαννίδης) Καραγεώργος, Σίμος, Τσάμης, Κοντός, Μπούρτζος Μ, Κοτζαντίσογλου, Σίμος Β, Μπούρτζος Π., Καλογιαννίδης, Παπουτσίδης, Αγκάστρα.

Έπαιξαν ακόμα: Μπατσής Β., Μπατσής Χ., Ντεμάι, Ηλίας, Τσιούκρας

Α.Ο.Κρόκος: (Τσιρέκας) Μούσιος, Αργυρόπουλος, Μανώλας, Καρανάνος, Τουρτούρας, Γιαννόπουλος, Τσιάρας, Τούνας, Βογδόπουλος, Καπλάνογλου, Τσέπουρας,

Έπαιξαν ακόμα: Σακκούλας, Μουσαφείρης,  Τόσκας,
Χαλάτσογλου.

Δείτε στο βίντεο του Siatista-Info, φάσεις και τα γκολ του αγώνα:

*Για να δείτε φάσεις του αγώνα ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ του Siatista-Info σε youtube και dailymotion!