Η ΚΕΔ όρισε τον Τάσο Παπαπέτρου να διαιτητεύσει την ρεβάνς του Άρη με τον Παναιτωλικό για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.
Ο Τάσος Παπαπέτρου είναι ο «εκλεκτός» της ΚΕΔ για να διαιτητεύσει τον αγώνα του Άρη με τον Παναιτωλικό (06/03-19:00), την δεύτερη αναμέτρηση μεταξύ των δύο ομάδων για τα ημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδος.
Ο Έλληνας διαιτητής θα έχει ως βοηθούς τους Απτόσογλου και Πετρόπουλο. Τέταρτος θα είναι ο Γκάμαρης. Στο VAR θα βρίσκονται οι Ευαγγέλου και Κόλλιας.
Υπενθυμίζουμε πως στον πρώτο αγώνα στο Αγρίνιο οι «κίτρινοι» επικράτησαν με 1-0 των «καναρινιών» ενώ ο νικητής του ζευγαριού θα βρει μπροστά του στον τελικό της διοργάνωσης τον Παναθηναϊκό.