Ο κ. Δημήτρης Δηδώλης θυμάται...
"Αλησμονώ και χαίρομαι,θυμάμαι και λυπάμαι"...............Στη μνήμη του μεγίστου προπονητή Γιάννη Ιωαννιδη που μαζί με τον Νίκο Γκάλη, δόξασαν την Ελλάδα και αναβάθμισαν την καλαθόσφαιρα σε εθνικό σπορ.
Ο κόσμος του αθλητισμού θα τον ευγνωμονεί και του εύχεται ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ, στη γειτονιά των Αγγέλων.
Πρωτοπόρος τότε ο Γυμναστικός της Σιάτιστας που φιγουράριζε στα σαλόνια της Β' εθνικής στο μπάσκετ τον τίμησε για την προσφορά του,στο κατάμεστο κλειστό γήπεδο και σε δεξίωση στο ξενοδοχείο Αρχοντικό.
ΑΘΑΝΑΤΟΣ.....
Η φώτο από την δεξίωση προς τιμήν του πριν εικοσιπέντε χρόνια.
Δημήτριος Διδώλης