Συνελήφθη σήμερα (21-07-2023) το πρωί σε περιοχή της Κοζάνης, από αστυνομικούς του Αστυνομικού Τμήματος Βοΐου, 57χρονος ημεδαπός, σε βάρος του οποίου εκκρεμούσε απόφαση του Τριμελούς Πλημμελειοδικείου Καστοριάς, με την οποία είχε καταδικαστεί σε ποινή φυλάκισης -18- μηνών, για μη καταβολή χρεών προς το δημόσιο.
Προανάκριση ενήργησε το Αστυνομικό Τμήμα Βοΐου, ενώ η σχηματισθείσα δικογραφία θα υποβληθεί στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Κοζάνης.
Βοΐο: Συνελήφθη 57χρονος για μη καταβολή χρεών προς το δημόσιο
Ιουλίου 21, 2023