Ειλικρινά δεν ξέρω τί με κάνει πιο χαρούμενη, ακόμη ένα μετάλλιο σε τελικό ή ότι για ακόμη μία φορά εδώ κι ένα πολύ μεγάλο διάστημα σερί στον προκριματικό ρίχνω σταθερά σε κορυφαίες επιδόσεις; Νομίζω το δεύτερο, η σταθερότητα και η συνέπεια στα μεγάλα νούμερα!
Πρώτη θέση μετά τον αγώνα με 585 λοιπόν και χάλκινο μετάλλιο στο πρώτο Παγκόσμιο Κύπελλο της χρονιάς που συμμετέχω, στο Κάιρο, αναφέρει στο facebook η πρωταθλήτρια Άννα Κορακάκη!
Χάλκινο μετάλλιο η Κορακάκη στο Παγκόσμιο Κύπελλο της Αιγύπτου
Φεβρουαρίου 20, 2023