Ο Δήμος Βοΐου και η Δημοτική Κοινότητα Σιάτισταςσας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας και φέτος, την 79η επέτειο των μαχών Βίγλας και Φαρδυκάμπου στον ομώνυμο χώρου του μνημείου, την Κυριακή 13 Μαρτίου 2022.
Ο Δήμος Βοΐου και η Δημοτική Κοινότητα Σιάτισταςσας προσκαλούν να τιμήσετε με την παρουσία σας και φέτος, την 79η επέτειο των μαχών Βίγλας και Φαρδυκάμπου στον ομώνυμο χώρου του μνημείου, την Κυριακή 13 Μαρτίου 2022.