Γ' Εθνική: Μεγάλο διπλό ο Φούφας... "Χ" η ΑΕΠ Κοζάνης! Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία σε 2ο και 4ο όμιλο



2ος όμιλος: Ηττήθηκαν Αστραπή Μεσοποταμία και ΠΑΣ Φλώρινας από τον Μέγα Αλέξανδρο Τρικάλων Ημαθίας και τον Αλμωπό Αριδαίας αντίστοιχα!

4ος όμιλος: Διπλό για τον Μακεδονικό
Φούφα στον Απόλλων Ευπαλίου... ισοπαλία η ΑΕΠ εντός έδρας με την ΑΕ Λευκίμη!


2ος όμιλος - 8η αγωνιστική
Θύελλα Σαρακηνών-Εδεσσαϊκός                       1-1
Αστραπή Μεσοποταμίας-Μ.Αλεξ.Τρικάλων   0-3
Θερμαϊκός Θέρμης-Μακεδονικός                      0-0
ΠΑΣ Φλώρινα-Αλμωπός Αριδαίας                  1-4
Αναγ.Γιαννιτσών-Ποσειδών Μηχανιώνας          1-0
Αγροτικός Αστέρας-ΑΟ Σειρήνα                        3-0 α.α.
Άρης Παλαιοχωρίου-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας  0-3 α.α.
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

Βαθμολογία
    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Αλμωπός Αριδαίας 9 8 1 0 21 1 20 25
2 Θερμαϊκός 9 6 2 1 17 2 15 20
3 Μακεδονικός 9 6 2 1 11 2 9 20
4 Αναγέννηση Γιαννιτσών 9 6 1 2 10 4 6 19
5 ΠΟ Ν.Καλλικράτειας 9 4 4 1 16 9 7 16
6 Θύελλα Σαρακηνών 10 4 3 3 13 13 0 15
7 Μ.Αλεξ.Τρικάλων 10 4 2 4 9 9 0 14
8 Αγροτικός Αστέρας 9 3 4 2 10 4 6 13
9 ΠΑΣ Φλώρινα 9 4 1 4 11 13 -2 13
10 Ποσειδών Μηχανιώνας 9 3 2 4 10 10 0 11
11 Εδεσσαϊκός 10 2 4 4 10 9 1 10
12 Νίκη Αγκαθιάς 9 3 1 5 8 7 1 10
13 Αστραπή Μεσοποταμίας 10 2 1 7 6 12 -6 7
14 ΑΟ Σειρήνα 10 1 0 9 4 34 -30 0
15 Άρης Παλαιοχωρίου 9 0 0 9 0 27 -27 0

4ος όμιλος - 10η αγωνιστική
Αστέρας Ιτέας-Τηλυκράτης                            1-2
ΠΑΣ Πρέβεζα-Σούλι Παραμυθιάς                  0-0
Αχέρων Καναλακίου-ΑΕ Μεσολογγίου         1-0
ΑΕΠ Κοζάνης-ΑΕ Λευκίμμης                       0-0
Απόλλων Ευπαλίου-Μακεδονικός Φούφα   1-2
Θιναλιακός-ΑΟ Ανατολής                              0-1
Αναγέννηση Άρτας-Ναυπακτιακός Αστέρας  2-0 

Βαθμολογία
    ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ ΔΙΑΦ Β
1 Αχέρων Καναλακίου 8 6 2 0 12 3 9 20
2 ΑΕΠ Κοζάνης 8 5 2 1 11 3 8 17
3 Αναγέννηση Άρτας 8 5 1 2 18 9 9 16
4 Θιναλιακός 8 4 2 2 8 3 5 14
5 ΠΑΣ Πρέβεζα 8 3 3 2 4 4 0 12
6 Μακεδονικός Φούφα 8 3 3 2 7 8 -1 12
7 Τηλυκράτης 8 3 2 3 6 6 0 11
8 ΑΟ Ανατολής 8 3 1 4 10 12 -2 10
9 Απόλλων Ευπαλίου 8 2 2 4 10 15 -5 8
10 ΑΕ Μεσολογγίου 8 2 1 5 6 6 0 7
11 Ναυπακτιακός 8 2 1 5 3 10 -7 7
12 ΑΕ Λευκίμμης 8 1 4 3 3 10 -7 7
13 Σούλι Παραμυθιάς 8 1 3 4 3 7 -4 6
14 Αστέρας Ιτέας 8 1 3 4 6 11 -5 6