Για ένα ημίχρονο άντεξαν τα Γραβάδικα αφού η La Furca δεν άφησε σε κανένα περιθώριο να περάσουν μπροστά στο σκόρ μετά το πρώτο πεντάλεπτο.... Τελικό σκορ LA FURCA - ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ 12-7.
ΤΕΛΙΚΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 8 Ιουλίου 2019
LA FURCA - ΓΡΑΒΑΔΙΚΑ 12-7
Στο ημίχρονο βραβεύτηκε από τους οργανωτές του τουρνουά ο Παναγιώτης Γκούγκας παλαίμαχος ποδοσφαιριστής του Μακεδονικού Σιάτιστας για την πολύτιμη προσφορά του στον χώρο του αθλητισμού.
Επίσης βραβεύτηκε το καλύτερο γκολ του τουρνουά, Fair Play στην καλύτερη ομάδα και μια ειδική βράβευση στον Χ. Παλαιοκαστρίτη ως συμπαράσταση και περαστικά από την διοργανώτρια αρχή του τουρνουά.
Γ.Γ. Siatista-Info
Δείτε πολλές φωτογραφίες