Ο Γιώργος Γελαράκης και η Ελισσάβετ Χαβάτη συνεχίζουν την καλοκαιρινή τους περιοδεία και εμφανίζονται στο Δίφωνο café bar στην Πτολεμαΐδα στις 20 Ιουλίου!
Μια βραδιά με αμεσότητα, με πολύ ρυθμό, έντεχνες, swing, reggae κ.ά. πινελιές από το χτες και το σήμερα, με σκοπό να τραγουδήσουμε όλοι μαζί και να γίνουμε μια παρέα!
Μαζί του:
Dr. Al: Πιάνο
Ευαγγελία Αργυροπούλου: Τρομπέτα
Φώτης Τσακιρίδης: Κρουστά