Τη Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 στην κατάμεστη αίθουσα του Πολιτιστικού Κέντρου «Άρην & Λίλιαν Βουδούρη» Σιάτιστας πραγματοποιήθηκε η μουσική εκδήλωση που διοργάνωσε ο Δήμος Βοΐου και το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας «Κωνσταντίνος και Ελένη Παπανικολάου» με καλεσμένη τη Χορωδία Karolina από την πόλη Sceged της Ουγγαρίας!
Την παράσταση έκλεψαν μαθητές του μουσικού σχολείου Σιάτιστας όταν ανέβηκαν στη σκηνή!
Το μουσικό σχολείο της πόλης μας... αλλάζει, μουσικές τζαζ και φανκι που δεν είχαμε ξανακούσει!
Επιμέλεια Siatista-Info - βίντεο - tovoion.com