Θα είναι μεγάλη τιμή για εμάς να παρευρεθείτε στις πολιτικές ομιλίες του υποψήφιου Δημάρχου Βοΐου, επικεφαλής του συνδυασμού «Ενεργοί Πολίτες» κ. Δημήτριου Κοσμίδη που θα πραγματοποιηθούν σήμερα Δευτέρα 20 Μαΐου 2019 και ώρα 18:00 στο καφενείο Καλονερίου και στις 20:00 στο Μικρόκαστρο στο καφέ κάκτους.
Μικρόκαστρο: Ομιλία επικεφαλής του Δ.Κοσμίδη του συνδυασμού «Ενεργοί Πολίτες», τη Δευτέρα 20 Μαΐου 2019
Μαΐου 20, 2019
Θα είναι μεγάλη τιμή για εμάς να παρευρεθείτε στις πολιτικές ομιλίες του υποψήφιου Δημάρχου Βοΐου, επικεφαλής του συνδυασμού «Ενεργοί Πολίτες» κ. Δημήτριου Κοσμίδη που θα πραγματοποιηθούν σήμερα Δευτέρα 20 Μαΐου 2019 και ώρα 18:00 στο καφενείο Καλονερίου και στις 20:00 στο Μικρόκαστρο στο καφέ κάκτους.