Ο Σύλλογος Γυναικών Πτολεμαΐδας (μέλος της ΟΓΕ) σας προσκαλεί στην κοπή της χρονιάτικης πίτας, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Μάρτη 2019 και ώρα 18:00 μμ στην καφετέρια Splendor.
Kοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Γυναικών Πτολεμαΐδας
Μαρτίου 04, 2019
Ο Σύλλογος Γυναικών Πτολεμαΐδας (μέλος της ΟΓΕ) σας προσκαλεί στην κοπή της χρονιάτικης πίτας, που θα γίνει την Τετάρτη 6 Μάρτη 2019 και ώρα 18:00 μμ στην καφετέρια Splendor.