Αναβάλλεται η εθελοντική Αιμοδοσία του Συλλόγου Αιμοδοτών Σιάτιστας «Ο Άγιος Παντελεήμων», την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019 λόγω της κακοκαιρίας.
Ο Σύλλογος αιμοδοτών Σιάτιστας « Ο Άγιος Παντελεήμων » σας προσκαλεί στην αιμοδοσία που θα πραγματοποιηθεί την άλλη Κυριακή 20 Ιανουαρίου 2019, από τις 09:00-13:00΄ στα γραφεία του Συλλόγου που βρίσκονται στο ΚΑΠΗ Σιάτιστας.
Η συμμετοχή σας θεωρείται απαραίτητη. Οι προσερχόμενοι να φέρουν οπωσδήποτε μαζί τους το Δελτίο Αστυνομικής τους ταυτότητας. Η αιμοδοσία θα πραγματοποιηθεί από το Γενικό Νομαρχιακό Νοσοκομείο Γρεβενών.
Για το Διοικητικό Συμβούλιο.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ Ο ΓΕΝΙΚΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ
Ιωάννης ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Κων/νος ΠΑΝΤΟΣ