Αρχική σελίδαΟρθοδοξίαΕορτασμός Θεοφανείων στο Ανθοχώρι Βοϊου Βοϊο Ορθοδοξία Εορτασμός Θεοφανείων στο Ανθοχώρι Βοϊου siatista Ιανουαρίου 02, 2018 Πρόσκληση εορτασμός Θεοφανείων στην Τ.Κ. Ανθοχωρίου, 6 Ιανουαρίου 2018 H γέννηση του Χριστού ας σημάνει την αρχή για μια καλύτερη ζωή και το 2018 ας είναι μια χρονιά γεμάτη υγεία, χαρά, πίστη, ελπίδα και αγάπη για όλους μας. ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ Aπό την φωνή της Σιάτιστας Siatista-Info Βοϊο Ορθοδοξία Νεότερη Παλαιότερη