Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας: Χριστουγεννιάτικη εκδήλωση, την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017
siatistaΔεκεμβρίου 21, 2017
Ο Δήμος Βοϊου και το Μουσικό Σχολείο Σιάτιστας « Κων/νος και Ελένη Παπανικολάου» σας προσκαλούν την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2017 και ώρα 8.00μ.μ. στη Χριστουγεννιάτικη Συναυλία με τα Μουσικά Σύνολα του σχολείου. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο Πολιτιστικό Κέντρο «Άρης και Λίλιαν Βουδούρη».
Ο Δήμαρχος Βοϊου Ο Δ/ντής του Μουσικού σχολείου Δημήτριος Λαμπρόπουλος Χρήστος Κουτσογιώτας