ΚΔΑΠ Σιάτιστας: "Πιδιά μ' ήρθαν τα κόλιαντα κι όλοι να 'τοιμαστείτε" σήμερα στις 16:00 στο "χωριό του Αϊ Βασίλη"
siatistaΔεκεμβρίου 19, 2017
Πιδιά μ' ήρθαν τα κόλιαντα κι όλοι να 'τοιμαστείτε Πάρτε κι τις τζιουμάκις σας κι στον Αη - Λιά να βγείτε κι απ'τουν Αη - Λιά στον Πρόδρομο στα Τρία τα Πηγάδια Εκεί θα γεν' το σύνταγμα κι όλο το συναγώγι...
Εκεί στην Πλατεία της Χώρας στις 4 το απόγευμα παιδιά και προσωπικό του ΚΔΑΠ Σιάτιστας. Σας περιμένουμε να σας κεράσουμε χαμόγελα, κάλαντα, χορούς και γιορτινή διάθεση!