Τελευταια Νεα

6/recent/ticker-posts

Κύπελλο Ελλάδας -Α’ φάση: Πέρασε η Κοζάνη -Εκτός ο Αστέρας Καληράχης

Κύπελλο Ελλάδας: Κλειδώνει η τελική οκτάδα

Με την δεύτερη δόση των αγώνων συνεχίστηκεη δράση της α’ φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας
Η α’ φάση θα ολοκληρωθεί στις 5/9 με τα εναπομείναντα 8 παιχνίδι και στη συνέχεια θα διενεργηθεί η κλήρωση της β’ φάσης του Κυπέλλου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της πρώτης φάσης:

1ος όμιλος
Ποσειδών Μηχανιώνας-Απόλλων Παραλιμνίου 4-1 παρ. (1-1 κ.α.)
Εδεσσαϊκός-Εθνικός Ν. Κεραμιδίου 2-0
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων-Ηρακλής Αμπελοκήπων 1-0
Αλεξανδρούπολη FC-Θερμαϊκός Θέρμης 2-0
Ορφέας Ξάνθης-Αγροτικός Αστέρας 0-4
ΑΣ Γιαννιτσά-Άρης Αβάτου 1-2
Εθνικός Σοχού-Νέστος Χρυσούπολης 1-0
Θύελλα Σαρακηνών-Πανδραμαϊκός 1-3
Αναγέννηση Πλαγιάς-Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου 2-1
Απόλλων Καλαμαριάς-Μακεδονικός 0-3 α.α.

2ος όμιλος
Παναγρινιακός-Ηρακλής Λάρισας πέν. (0-0 κ.α., παρ.)
ΠΟ Φήκης-Αναγέννηση Άρτας 1-0
Αχέρων Καναλακίου-Αετός Μακρυχωρίου 2-0
ΟΦ Αγίου Ματθαίου-Θησέας Αγριάς 0-1
Κτ.Αστέρας Καληράχης-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-2 παρ. (1-1 κ.α.)
Ναυπακτιακός Αστέρας-Τηλυκράτης 0-3
ΑΟ Υπάτου-Αμβρακικός Λουτρού 7-1
ΑΕ Λευκίμμης-Ατρόμητος Παλαμά 3-2 παρ. (2-2 κ.α.)
Κοζάνη-Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-1
ΑΕΠ Κοζάνης-ΠΟ Ελασσόνας (5/9)


3ος όμιλος
Ερμής Μελιγούς-Φοίνικας Ν. Επιδαύρου 3-2
Άρης Σκάλας-Ερμιονίδα 1-0
Νέα Αρτάκη-ΠΑΟ Βάρδας 1-0
Ηλιούπολη-Αίας Γαστούνης 4-0
Φωστήρας-Παναχαϊκή 1-2
ΠΑΟ Ρουφ-Παναιγιάλειος (5/9)
Εθνικός Σκουλικάδου-ΑΟ Διαβολιτσίου (5/9)
Πανιώνιος-Αταλάντη 0-3 α.α.
Διαγόρας Βραχνέικων-Ζάκυνθος 3-0 α.α.
Άνευ αγώνα: Χαραυγιακός

4ος όμιλος
ΑΕ Νεάπολης-Αήττητος Σπάτων 0-3
Προοδευτική-Σαντορίνη 2-0
Γιούχτας-Αλμυρός Γαζίου 1-0
Πόρος-Αίας Σαλαμίνας 3-4 πέν. (0-0 κ.α., παρ.)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Αστέρας Βάρης 2-0
ΑΟ Άνω Μερά Μυκόνου-Εθνικός (5/9)
Αιολικός-Πανελευσινιακός (5/9)
Άρης Σούδας-ΑΟ Καραβάς (5/9)
Ατσαλένιος-ΑΟ Πυλίου Κω (5/9)
Αναγέννηση Ιεράπετρας-Κερατσίνι (5/9)




https://news.google.com/publications/CAAqBwgKMKTBmwsw6MuzAw?hl=el&gl=GR&ceid=GR%3Ael


Δημοσίευση σχολίου

0 Σχόλια