Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα


Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 02-03-2020 έως 08-03-2020) 

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 02 έως 08 Μαρτίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Δυτικής Μακεδονίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΓΡΕΒΕΝΩΝ:
  • Τρίτη (03-03-2020) και ώρες από 18:00 έως 24:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά - Μαυραναίοι – Αναβρυτά – Πολυνέρι – Λάβδα – Πανόραμα – Σμίξη – Αλατόπετρα – Πρόσβορο – Αετιά – Φιλιππαίοι – Σαμαρίνα – Δοτσικό – Μεσολούρι – Γρεβενά.
  • Τετάρτη (04-03-2020) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά - Δεσπότης – Πηγαδίτσα – Σιταράς – Κηπουρειό – Πριονιά – Καλλιθέα – Κρανιά – Μικρολίβαδο – Γρεβενά.
  • Πέμπτη (05-03-2020) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά- Μεγάλο Σειρήνι – Μικρό Σειρήνι – Αμυγδαλιές – Αηδόνια – Κληματάκι – Άγιος Γεώργιος – Κιβωτός – Τραπεζούντα – Κοκκινιά – Πολύδενδρο – Ταξιάρχης – Μηλιά – Βατόλακκος – Ελεύθερο β και α –Ασπρόκαμπος – Μυρσίνη – Γρεβενά.
  • Παρασκευή (06-03-2020) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά – Καλαμίτσι – Πόρος – Μικροκλεισούρα – Πιστικό –Κνιδή - Πυλωροι – Βάρη - Έξαρχος – Ποντινή – Παλαιοχώρι – Νεοχώρι – Δίπορο – Σαρακήνα – Κεντρό – Νησί – Αγαλαίοι – Ιτέα -Αγάπη – Καλόχη – Γρεβενά.
  • Κυριακή (08-03-2020) και ώρες από 09:00 έως 15:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Γρεβενά – Έλατος – Καληράχη – Μέγαρο – Κυπαρίσσι – Καλονή – Τρίκορφο – Δασύλλιο – Άγιος Κόσμας – Κυδωνιές – Εκκλησίες – Λειψί – Ροδιά – Σύδενδρο – Οροπέδιο – Γρεβενά.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ:
  • Τρίτη (03-03-2020) και ώρες από 15.00 έως 21.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Δισπηλιό-Μαυροχώρι-Πολυκάρπη-Τοιχιό-Μεταμόρφωση-Φωτεινή-Σταυροπόταμος-Μελισσότοπος-Βασιλειάδα-Βέργα-Κλεισούρα-Λιθιά-Κορησός-Αμπελόκηποι- Μηλίτσα-Κωσταράζι-Βογατσικό-Γέρμας-Δισπηλιό-Καστοριά.
  • Τετάρτη (04-03-2020) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ:
Καστοριά-Κολοκυνθού-Μεσοποταμία-Καλοχώρι-Άνω και Κάτω Πτεριά-Κομνηνάδες- Διποταμία-Χιονάτο-Νεστόριο- Μελάνθιο-Νίκη-Λάγγα-Βράχος-Πετροπουλάκι-Καστοριά.
  • Πέμπτη (05-03-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Δενδροχώρι-Ιεροπηγή-Αγία Κυριακή-Οινόη-Άνω και Κάτω Πτεριά-Πολυάνεμος-Καλοχώρι-Τσάκωνη-Πεντάβρυσος-Ομορφοκκλησιά-Υψηλό-Αυγή-Χιλιόδενδρο-Ποριά-Καστοριά.
  • Παρασκευή (06-03-2020) και ώρες από 15.00 έως 22.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Λεύκη-Κορομηλιά-Ν.Οικισμός-Κορεστίων-Κρανιώνας-Μαυρόκαμπος-Χαλάρα-Μακροχώρι-Μελάς-Άνω-Μελάς-Αγιος-Αντώνιος-Βυσσινιά-Οξυά-Πολυκέρασος-Τοιχιό-Σιδηροχώρι-Κεφαλάρι- Απόσκεπος-Καστοριά.
  • Σάββατο (07-03-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ :
Καστοριά-Λαχανόκηποι-Λακκώματα-Κρύα Νερά-Σπήλαια-Ζευγοστάσιο-Άνω και Κάτω Περιβόλι-Καστανόφυτο-Άγ.Ηλίας-Σπήλιος-Κερασώνα-Ανθηρό-Νόστιμο-Βέλος-Διαλεκτό-Βοτάνι-Αμμουδάρα-Ασπροκκλησιά-Αμπελοχώρι-Ασπρονέρι-Κρεμαστή-Λάγουρα-Καστοριά.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΟΖΑΝΗΣ:
  • Τρίτη (03-03-2020) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Καλαμιά-Αλωνάκια- Ανθότοπος- Κηπάρι - Κοκκιναράς -Σκήτη - Ξηρολίμνη - Δαφνερό- Παλιόκαστρο- Μικρόκαστρο- Μεσοπόταμος –Γαλατινή – Καλονέρι – Εράτυρα – Πελεκάνος – Δρυόβουνο - Σισάνι -Βλάστη- Νάμματα – Ανναράχη - Εμπόριο - Κρυόβρυση – Μηλοχώρι - Φούφας – Μεταμόρφωση - Λυγερή - N . Νικόπολη –Σιδερά - Λιβερά – Κτενάς .
  • Τετάρτη (04-03-2020) και ώρες από 17.00 έως 24.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ομαλή- Αγίασμα- Σταυροδρόμι- Διχείμαρο- Πλακίδα- Δαμασκηνιά- Κλεισώρεια- Δραγασιά-Ζώνη- - Λυκνάδες- Λεύκη – Άγιος Θεόδωρος- Αχλαδιά- Κοιλάδι- Άγιοι Ανάργυροι- Πολυκάστανο- Δάφνη -Ανθούσα- Τριάδα- Αυγερινός- Βυθός –Πεντάλοφος- Δίλοφος - Σωτήρας- Μόρφη- Βουχωρίνα- Κορυφή- Χρυσαυγή-Γλυκοκερασιά.
  • Πέμπτη (05-03-2020) και ώρες από 11:00 έως 17:00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Ρύμνιο -Φρούριο- Μικρόβαλτο- Τρανόβαλτο- Λαζαράδες - Ελάτη- Λιβαδερό- Μεταξά-Τριγωνικό- Πολύραχο- Προσήλιο-Λάβα-Καστανιά- Παλαιογράτσανο Καταφύγιο- Βελβεντό- Αγία Κυριακή-Αυλές- Γούλες-Κρανίδια-Πλατανόρευμα .
  • Παρασκευή (06-03-2020) και ώρες από 09.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Α λιάκμωνας- Μελιδόνι-Χειμερινό-Μολόχα- Πλατανιά-Σήμαντρο- Βελανιδιά- Στέρνα-Κρυονέρι-Ασπρούλα- Μεσόλογγος-Χορηγός- Λευκοθέα- Λευκαδιό- Βροντή-Απιδέα- Ρόκαστρο- Λούβρη -Κριμήνι- Ροδοχώρι -Ανθοχώρι- Φυτόκιο- Λουκόμι-Πυλωρί- Αξιόκαστρο- Κλήμα- Τραπεζίτσα- Πανάρετη– Πολύλακκο.
  • Σάββατο (07-03-2020) και ώρες από 11.00 έως 17.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Δροσερό-Γαλάτεια – Ολυμπιάδα – Περδίκκας - Πεντάβρυσος – Ανατολικό - Κομνηνά- Μαυροδένδρι- Ποντοκώμη - Μεσόβουνο- Πύργοι-Άγιος Χριστόφορος –Καρυοχώρι- Σκάφη-Σπηλιά – Ερμακιά - Πτελεώνας -Ακρινή –Προφήτης Ηλίας (Παρχάρια) – Άγιος Δημήτριος -Ρυάκιο-Άγιο Πνεύμα-Παρχάρι Τετραλόφου –Τετράλοφος - Άγιος Χαράλαμπος – Βοσκοχώρι- Αυγή – Καπνοχώρι- Άγιοι Θεόδωροι -Λεβέντης-Πολύμυλος – Ζωοδόχος Πηγή-Αγία Παρασκευή- Γαλάνη-Κρεμαστή- Θυμαριά – Κοιλάδα.
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ:
  • Τρίτη (03-03-2020) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ: Σκοπός – Αχλάδα – Μελίτη – Νεοχωράκι – Λόφοι - Κέλλη - Άγιος Βαρθολομαίος.
  • Τετάρτη (04-03-2020) και ώρες από 08.00 έως 14.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Φλάμπουρο – Λεπτοκαρύα – Κολχική – Υδρούσα - Άνω Υδρούσα – Δροσοπηγή – Τροπαιούχος – Ατραπός – Τριανταφυλλιά – Πολυπόταμος.
  • Πέμπτη (05-03-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Κλειδί – Φαράγγι – Μανιάκι – Αντίγονο – Πελαργός – Φιλώτας – Λεβαία – Βεγόρα – Άγιος Παντελεήμονας - Πέτρες.
  • Παρασκευή (06-03-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Βαρικό – Λέχοβο – Ασπρόγεια – Σκλήθρο – Νυμφαίο – Αγραπιδιές – Αετός – Βαλτόνερα – Λιμνοχώρι - Ανάργυροι.
  • Σάββατο (07-03-2020) και ώρες από 08.00 έως 15.00 ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ : Βροντερό – Πύλη – Ψαράδες – Πλατύ – Καλλιθέα – Λευκώνας – Καρυές – Μικρολίμνη – Πράσινο – Ανταρτικό - Πισοδέρι.